En İyi Hollywood Stilistlerinden En İyi Saç İpuçları

Saçları ve tam olarak neye ihtiyacı olduğunu ve onunla nasıl çalışılacağını gerçekten bilen biri varsa, Hollywood'un en iyi stilistleri. Ünlüleri kırmızı halıya hazır hale getiren, yıldızlara cesur yeni 'dos verecek kadar güvenilir olan ve her şey saç hakkında her konuda tavsiye verebilecekleri profesyoneller.

 

1 Önce Saç Maskeleri Kullanın

insanlar, ipliklerini canlandırmak için spor salonuna vurduktan sonra saç maskeleri kullanmayı severler. Ancak bir stiliste göre, bunun tersi saç sağlığınız için daha faydalıdır. Terinizdeki tuzun gerçekten saçınızı kurutabileceğini biliyor muydunuz? Antrenmanınızdan önce [maske] uygularsanız, malzemeler nemi ipliklerinize iter ve tuz saçınızı kurutmak için bir şansa sahip olmadan önce mühürler.

2 Sıklıkla Şampuan Kullanmayın

Her duşta şampuan kullanıyorsanız hemen yaptığınız işi durdurun. Reese Witherspoon'un stilistine göre, işlem saçınızı kurutur ve parlak, nemlendirilmiş tellere ulaşmayı zorlaştırır. Bunun yerine, biraz kuru bir şampuan kullanın veya biraz yağlı hissettiğiniz günlerde şık bir midilli için gidin: "Mümkünse, her gün en az gün,"

3 Saç Derisine Saç Kremi Kullanmayın

Saçınız yeni bir yıkamadan hemen sonra yağlı hissediyorsa, saç kremi nasıl uyguladığınızdan kaynaklanabilir. Tüm saç başınıza batırmak yerine, kafa derisinden kaçının: Mark Townsend, InStyle'a aslında saç derinizden sadece üç ila dört inç uzakta çalışmanız gerektiğini söyledi, bu da saç kremi saçınızı tartmasını önlemeye yardımcı olur.

4 Doğru Fırçaları Kullanın

Her şey için bir fırça kullanmak kolaydır, ancak saçlarınız için en iyisi değildir. Stilist Charles Baker Strahan, koşullar ne olursa olsun tellerinizi düzgün bir şekilde idare edebilmeniz için bir saç bakım araç kiti türünü tutmak için bir dava yapar.

5 Ekstra Hacim İçin Kıvırcık Saçlar

Yönetilmesi zor olabilen kıvırcık saçlar için gereken tek şey biraz penye, biraz köpük ve çok fazla çıtırdamaktır: "Kıvırcık saçlı, ıslak aşamada her şeyi yapmak istersiniz, aksi takdirde saç kıvrılmaya başlar İnce bukleler için hafif bir köpük uygulayın ve kütikülü olabildiğince hizalamak için nemli buklelerden geçin, "