Kısa Saç Şekillendirmek için En İyi 5 Ürün

Uzun saçlı halk, kısa saç kesimlerinin çok daha az şekillendirme ve bakım gerektirdiğini varsayabilir, ancak kısa saçlı herkesten banyo dolaplarını göstermesini isteyebilirsiniz ve bunun için güvendikleri bir dizi jel, krem, merhem ve spreyle karşılaşacaksınız. bukleleri sarmal, yan parçaları şık ve hacmi sağlam tutmak. Bazen, daha kısa iplikçikler işbirliği yapmak için ürünlerden ekstra bir itme gerektirir. Bu yüzden kısa saçlı Allure editörlerinden ve profesyonel stilistlerden bize en iyi kısa saç şekillendirme seçimlerini yapmalarını istedik. İşte tüm saç tiplerini ve dokularını kapsayan 5 favorisi.

1

Kristen Ess Kuru Kaplama Çalışma Doku Spreyi
Bu Kuru Son İşlem Çalışma Doku Spreyi, kısa telleri tarmayan hafif bir tutuşla doku ve yükseklik oluşturur. Kristen Ess'in imzalı plaj dalgalarını sunmayabilir, ancak aynı mat yüzeyi sağlayabilir.

2

Cake Beauty The Curl Friend

Cake Beauty'nin bu kremi, sapıkça kıvırmak tanımlayıcısı için 2019 Best of Beauty ödülünü kazanmak için diğer adayları da yendi. Kuruluğa eğilimli sıkı bobinler, bu parlaklık arttırıcı formülde nemlendirici avokado yağı ve shea yağı ile eşleşmez.

3

Kenra Profesyonel Platin Tekstüre Taffy 13

Hair that needs separation and hold without the crunch will find bliss with Kenra Platinum's Texturizing Taffy. The brand recommends it for anyone with a wavy hair type. Fun fact: You can also use it to polish parts for braids.

4

Shea Nem Hindistan Cevizi ve Hibiscus Kıvırma Artırıcı Smoothie

Bukleler için bir başka En İyi Güzellik kazananı olan Shea Moisture's Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie, bu anlatım jel krizi olmadan yıka ve şekillendirmek için nemli saça nüfuz eder.

5

Harry's Sculpting Gel

Yine de, evet, bu bir erkek ürünü olarak pazarlanıyor, saç ürünleri cinsiyet bilmiyor - bunu deneyene kadar vurmayın. Sadece sekiz dolar için, Harry’nin alkolsüz heykel jeli, yüksek parlaklıkta ekstra güçlü bir tutuş sunar ve yağlayıcı bir kayganlık için mükemmeldir.