Yeniden Canlanan Saçlar İçin Kuru Şampuanı Kullanmanın Doğru Yolu

Kuru şampuanın popülaritesi son birkaç yıldır hızla arttı, o kadar ki insanlar saçlarını yıkamadan bir hafta artı gidiyor.

İşte bu yararlı saç şekillendirme ipuçlarının devreye girdiği yer. Kuru şampuanın nasıl doğru bir şekilde kullanılacağını öğrenin ve yağsız görünen hacim, tazelik ve kilitlerle kaldınız (kaç egzersiz yaptığınıza veya son egzersizinizden bu yana geçen günlere rağmen) yıkama). İleride, sabahları birkaç dakika daha atmak için üç kolay saç şekillendirme adımı.

Köklerinize masaj yapın
Biraz el emeği devreye giriyor burada. tozlar sihirlerini ve kir ve yağ emme için, iyice köklerine ve saç derinize kuru şampuan masaj zorunda. Parmaklarını yayıldı ve, parmak uçlarınızı kullanarak, tacını ovalayın. Hoş hissedecek ve formülü dağıtacaktır; artı, ikinci gün saçlarına biraz asansör verecektir.

Saç derinizi temizleyin
Kolay bir hata: Kafanızın üstünde bir toz bulutu ile sonuçlanır. Bunu, kulağınızın hemen üstünden başlayarak dört inçlik saç kısımlarını kaparak önleyin. Kutuyu sekiz inç uzakta tutun ve kafa derisini spritz.

Saçlarınızı Tarayın

Harry Josh Pro Tools Premium yuvarlak fırça gibi bir domuz-kıl fırça, tutma hacmini korurken uçlarına altında, köklerinden saç, tarak herhangi bir kalıntı uyum sağlamak için. Saç uçlarınızı epilasyon için saçınızın üst kısmını fırçalayın. (Bu adımları şampuan atlamak yardımcı olsa Dip not, çamaşır sağlıklı ipliklerini anahtarıdır.)